TOSHKENTDAGI SINGAPUR MENEJMENTNI RIVOJLANTIRISH INSTITUTI VA “TECHNOCORP” AXBOROT TIZIMLARI VA AXBOROT RESURSLARINI RIVOJLANTIRISH MARKAZI O‘ZARO ANGLASHUV MEMORANDUMINI IMZOLADILAR.
2021-yil 1-dekabr kuni Toshkentdagi Singapur Menejmentni Rivojlantirish Instituti va “Technocorp” axborot tizimlari va axborot resurslarini rivojlantirish markazi o‘zaro anglashuv memorandumini imzoladilar.
Marosimda kompaniya direktori Dalibaev Nozimjon Zakirjonovich, direktor o‘rinbosari Juraev Javoxir va Xodimlarni boshqarish bo‘limi boshlig‘i Nasimova Saodatxon Sharabutdinovnalar ishtirok etishdi.
Uchrashuvda tomonlar talabalarni ish bilan ta’minlash va amaliyot o'tash, xodimlarni o‘qitish hamda boshqaruvni raqamlashtirish bo‘yicha qo‘shma loyihalar doirasida o‘zaro manfaatli hamkorlik imkoniyatlarini muhokama qildilar.

MDIS TASHKENT SIGNED A MEMORANDUM OF UNDERSTANDING WITH THE CENTER FOR THE DEVELOPMENT OF INFORMATION SYSTEMS AND INFORMATION RESOURCES "TECHNOCORP".
On December 1, 2021, MDIS Tashkent signed a Memorandum of Understanding with the Center for the Development of Information Systems and Information Resources "Technocorp".
The ceremony was attended by Dalibaev Nozimjon Zakirjonovich, the company Director, Mr Juraev Javokhir, the Deputy Director and Nasimova Saodatkhon Sharabutdinovna, the Head of Personnel Management Department.
During the meeting both sides discussed the opportunities for mutually beneficial cooperation in the field of internships and student employment, employee trainings and joint digitalization projects.