ORIENTATION WEEK 2022.
TSMRI sizni birinchi kurs talabalarini kutib olish va TSMRI hamjamiyatiga o'tishingizni osonlashtirish uchun bir kunlik taqdimotlar seriyasidan iborat ORIENTATION WEEK ga taklif qilishdan mamnun.
Bu vaqt davomida siz hamkasblaringiz bilan tanishasiz, fakultet yig'ilishlarida qatnashasiz, klublarda ro'yxatdan o'tasiz va akademik sayohatingizni osonlashtiradigan dasturlar, resurslar va xizmatlar haqida bilib olasiz.
ORIENTATION WEEK 2022 yil 26 sentyabrdan 29 sentyabrgacha davom etadi.
Guruh raqamingiz va ORIENTATION WEEK sanasi haqida qo'shimcha ma'lumot olish uchun elektron pochtangizni tekshiring.

21 Сентября 2022 3628
СИРМТ рад пригласить вас на неделю ORIENTATION WEEK - однодневную серию презентаций для приветствия первокурсников и облегчения вашего перехода в сообщество СИРМТ.
В течение этого времени вы познакомитесь со своими сокурсниками, посетите собрания по факультетам, зарегистрируетесь в клубах и узнаете о программах, ресурсах и услугах, которые облегчат ваше академическое путешествие.
Ориентационная неделя 2022 пройдет с 26 сентября по 29 сентября 2022 года.
Пожалуйста, проверьте свою электронную почту для получения дополнительной информации о номере вашей группы и дате проведения ORIENTATION WEEK.